Баскетбол новини баскетболу, новини НБА, трансляції, онлайн, результати

Дівоча збірна України U18 під керівництвом Інни Кочубей першою з молодіжних команд стартує на Євробаскеті у Дивізіоні В. Уже сьогодні, 12 жовтня, стартує черговий турнір 7DAYS EuroCup, другий за статусом у європейській клубній ієрархії. Підопічні Айнарса Багатскіса в поєдинку, що нічого не вирішував, без проблем обіграли абсолютного аутсайдера групи.

Новини про результати баскетбольного матчу

У суботу своє друге золото на чемпіонаті виборов Георгій Лукашев. Вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Здоров‘я» першим фінішував на дистанції 400 метрів комплексним плаванням. У п‘ятницю хлопець також став чемпіоном у плаванні батерфляєм на 200 метрів. Вона стала віцечемпіонкою на дистанції 400 метрів вільним стилем та бронзовою призеркою на дистанції 200 метрів вільним стилем. Нагадаємо, на змаганнях збірна команда Львівщини за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА представлена 9 спортсменами.

Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу редакції заборонено. При використанні текстових матеріалів сайту гіперпосилання на Sport.ua обов’язкове. Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали. Останній матч відбору до ЧС-2023 збірна України проведе 26 лютого проти Нідерландів.

Кармело Энтони ушел с матча против «Финикса»

Американський гравець також встановив рекорд результативності сезону. Микола Амбросов підробив листа ФБУ, щоб отримати дозвіл на роботу в Європі. Голлівудський актор не міг пройти повз успіх свого колеги по фільму “Прорватися в НБА”. Українські баскетболісти опинилися https://goodpro.zp.ua/ серед найкращих у різних статистичних метриках. Головний претендент на звання новачка року обрав не найочевидніший варіант. Українці готуються до чергових зустрічей у рамках кваліфікації турніру. На вказаний вами e-mail відправлено лист з підтвердженням реєстрації.

Юрій Процюк: “Зрозумів, що ми нікуди не вийдемо, коли обіграли Польщу”

Сьогодні у Львові завершився чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. За медалі на чемпіонаті позмагались 600 учасників з 22 областей. У перший день розіграли 18 комплектів нагород серед юнаків та дівчат старшого віку. Чемпіоном України у ваговій категорії до 79 кг став Ярослав Михалюк. Також третіми стали Олег Цінник у категорії до 88 кг та Богдан Коваль у ваговій категорії до 98 кг. Найбільше медалей борці Львівщини вибороли у другий змагальний день серед юніорів та юніорок 18 – 20 років. Чемпіоном у ваговій категорії понад 98 кг став Микола Грибик.

Удар “Калібрами” по Львову: у ЗСУ розповіли про кількість збитих ракет та влучання

Найрезультативнішим у складі обох збірних став захисник “Торонто Репторс” Святослав Михайлюк, якийприїхав із НБА, аби допомогти національній команді в матчах відбору на світову першість. У грі з македонцями він набрав 24 очки, реалізувавши шість триочкових кидків. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди “ukrinform.ua”. Матеріали з позначкою «Реклама» та «PR», а також матеріали в блоці «Релізи» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець. Виконком Федерації баскетболу України запропонував клубу «Прометей» (Слобожанське) взяти участь у чемпіонаті України серед команд Вищої ліги.